Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    Na már én is 620 tulaj vagyok :)

    Sikerült találnom egy fehér hátlaposat, amit a hátlap miatt nem akartam megvenni, de rendesek voltak és kicserélték eredeti kék hátlapra nekem :) (ingyen, 4e lett volna amúgy)

    Eddig mindennel nagyon elégedett vagyok. A Sony xperia minimhez képest még kicsit fura a mérete, de nem vészes, azt hittem sokkal nehezebben fogom megszokni. Illetve a wifit atomstabilan fogja ott ahol a mini nem is látta a jelet. Jelen pillanatban amit hiányolok, hogy a tenedők (todo) kinn legyenek csempén, az eseményeket hozza az aktuális napra, viszont a határidős feladatokat nem, szóval erra ha valaki tud ajánlani appot azt megköszönném. Jah meg az üzenet és egyéb jelző hangok módosításának a hiánya :( de ezt tudom hogy funkció és nem hiba :DDD
    A képek sokkal jobbak mint gondoltam volna (bár gépen még nem néztem őket de többnyire úgy is telefonon kellenek) A GPS-en is meglepődtem, hogy milyen gyorsan és pontosan megtalálja a helyet :)
    Hírtelen ennyi majd még írok véleményt róla :)

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés