Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copin

    őstag

    válasz Dare2Live #13 üzenetére

    Kit érdekel hogy létezik a wipi(pédia), ami után amblokk tábornok a környező országok között elmosta a gazdasági határt? Amúgy tudtad hogy Dél-Korea és Japán nem ugyanaz az ország? Tudod mi az a térkép? Vagy a wikipédián arról már nem írnak, vagy szelektíven emelsz ki dolgokat onnan is? Az EU-s bürokrácia másra utal. Ez a wimax támogató nokia pedig már nálam elég lol szintű, mivel még egyszer leírom, hátha olvasás mellett érted is: ezt laptop gyártóknál lesz elsősorban fontos (például a NEC).

    Ha Samsung, LG... amolyan WIPI féle modon lettek volna kvázi bannolva EUból

    Az a cég, aki nem képes telepíteni egy szervert a navigációhoz, az meg is érdemli, hogy "bannolják". Fogd fel hogy a nokia nem hajlandó felkészülni a koreai-japán piacra és ennek egyenes következménye hogy állami hátszéllel, vagy anélkül, de repülni fog mert egyszerűen hulladék a többiekhez képest. A wipi-d (miután úgy ragaszkodsz ehhez a szóhoz, mint valami dogmához) pedig ma már annyira nem aktuális, de anno se volt teljesíthetetlen a külföldiek számára.

    A Wimax-ba a Qualcom nagyon nagyott rúgott a szokásos "szabadalmi" játékával.....

    Fejezd be a mondatot, ha tudod. Elmaradt a poén.

    A Nokia pedig sose volt nálam szent

    Na persze, az okostelefonokra büntetővámot kiszabó eu-s tervezetet nem is említem. A japán mobil cégek pedig maguktól repültek az eu-ból (Panasonic késve eszmélt rá, hogy itt nem elég jónak lenni, gyár is kell). Itt is van protekcionizmus, nem csak a wipi-s szemed és füled előtt. Amúgy pedig nem is tudom ki hajtogatja a SF eredményeinek fényezését, anélkül hogy tisztában lenne a valósággal. Mi van Japánban, frissítsd fel emlékezetemet, Amblokk tárornok (vagy a 위피 fan jobban tetszik?). Kérlek.

    Neked végülis édesmindegy mit ír az ember. Ugyse foglalkozol vele. Ferdítesz, aztán meg vagy győződve a saját agyszüleményedről, ami részben a hozzáállásodnak hála féligazság lesz.

    :C Bravo! Bravo! :C

  • copin

    őstag

    válasz Dare2Live #13 üzenetére

    Lassan 4 hónapja ez a téma köztünk. Te is ugyanazt írod egy ideje és én is. Közben egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány dologban értettünk egyet, mert elirogattunk egymás mellett. :N

Új hozzászólás Aktív témák