Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz lcee79 #45 üzenetére

    "reumás csiga"

    pontosan, nem nagyon veszik a lapot. Én úgy gondolom ,hogy még mindig azt hiszik magukról, ők a telefonok non plus ultrája, és bele vannak kényelmesedve ebbe a titulusba. Ez igaz is volt évekkel ezelőtt, de telik az idő, és ezalatt noname telefongyártók nőttek föléjük minőségben és szolgáltatásban, gondolok itt alcatel ot 995, ZTE Grand X, Huawei és társai. De akár mondhatnám a Sony-t is, bár ő nem noname, elég nagy gödörből másztak ki ők is. Ha a Sony meg tudta ezt lépni, Nokia miért ül mint lelén a tök? Én csak amiatt nem szurkolok, hogy tönkremenjenek mert több ezer embernek nem lenne munkája és megélhetése. De ha csak a Nokia és az MS Ceo élete múlna rajtuk, nem nagyon sajnálnám a dolgot.

    (#46) =Mentor=
    egy szóval nem mondtam, hogy szar, pureview nagyon is jó dolog. Az már szar, hogy egy szem telefon van kint vele. Nagy fejlesztések, és innovatív megoldások. nem nagyon látni belőle semmit hiába vannak és jók.
    Indukciós töltőt meg már a többi gyártó is feszegeti. De ennyi erővel a Sony is innovatív gyártó.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák