Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebellion.!

    csendes újonc

    Sziasztok,
    Egy picit azért vitatkoznék az előttem szólók véleményeivel. A családba jelenleg ebben a kategóriában keresünk épp egy új készüléket. Amik szóba jönnek az a Samsung A9, Samsung S8+, Huawei P20. Kicsit fura, hogy ezekhez képest egy szó sem esik az összefoglaló részben. Szerintem ma Magyarországon az emberek többsége Samsung, Huawei, Honor, Nokia brand-ekből választ telefont. Értem én, hogy a Meizu, Oppo és társai jobb ár érték aránnyal rendelkeznek, viszont amíg a magyar emberek 95%-a (becslés) ezek között a márkák között válogat és vásárol addig ezekkel hasonlítsuk már össze. Értem én, hogy a tisztán látás miatt ezeket is meg kell jeleníteni, de ne ezeken legyen már a hangsúly minden cikkben, több olalon keresztül (ezt most írhattam volna a samsung vagy huawei cikkek topic-ba is, csak pont itt jött ki belőlem)..
    A telefon szexisége szerintem szubjektív, kicsit túl sok idő lett rá pazarolva, ez helyett inkább olvastam volna néhány fontosabb dolgot, amit a leendő vásárló nem tud megállapítani. Szerintem ezért olvas az emberek többsége cikket, nem azért hogy megtudja a cikk végére, hogy jól néz ki vagy nem. Ezt mindenki eldönti magának..
    Néhány példa: HDR10 támogatású kijelző (szó sem esik róla pedig kíváncsi lennék milyen szépen jelennek meg a HDR tartalmak pl egy iPhone-hoz képest), kamera elvileg támogatja a mesterséges intelligencia által a témafelismerést (szó se esik róla pedig érdekelne mennyire jól találja el a témát a rendszer), szelfi kamera elvileg adaptívan 4 pixelt összevon ha rosszak a fényviszonyok.. ennek is kíváncsi lettem volna a működésére, hogy csak marketing szöveg vagy tényleg jó, ahelyett hogy szexi vagy nem szexi kialakításon lovagolunk...
    Btw, jelenleg MM-ben előrendelés van rá és egy 8110 4G-t is hozzácsapnak, így elég megfontolandó ajánlat szerintem. Bár még az S8+ nagyon szimpatikus de 30k-val drágább is és ki tudja arra lesz-e Pie.

    Peace.

Új hozzászólás Aktív témák