Új hozzászólás Aktív témák

  • Švejk

    őstag

    válasz MrCsiT #102 üzenetére

    Szia!
    Ha még aktuális, akkor válaszolok, egy hónapja használom a telót, mert mindenképp gyári Androidot szerettem volna valami használható kamerával és kijelzővel, ez pedig nagyon leszűkítette a kört.

    Eddig teljesen elégedett vagyok vele, az Android - ahogy várható volt - hasít rajta, a rendszer szép gyári, minden hónapban jönnek a biztonsági frissítések rá, év végére pedig várhatóan befut az Android Q is. Szóval szoftveres szinten rendben van, hardveresen pedig a Snap 710 és a 4 giga ram a mindennapokra teljesen elég.

    Az akksi teljesen átlag, intenzív használattal egynapos, mérsékeltebb igénybevétel mellett másfél-kettő. A kamera nagyon szép képeket lő főleg nappal (bár az AI-mód néha képes tévedni), az esti teljesítménye sem rossz, de semmiképp sem csúcskategóriás képeket kell tőle várni. A kijelző is szép, habár szembetűnően a fehérek kicsit sárgásba hajlanak rajta (ez nem zavaró, csak az előző telefonommal összemérve szembetűnő).

    Végül az összeszerelés: a telefon nagyon egyben van, elöl-hátul üveg, csúszik, de nem tűnik sérülékenynek. Ami viszont sérülékeny, az az oldalt futó díszcsík, ez már kicsit meg is sérült egy leejtés során, egy tok tehát ajánlott rá.

    Összességében minden paraméterében létezik nála jobb telefon, de az összkép nagyon rendben van, jó szívvel tudom ajánlani. :)

Új hozzászólás Aktív témák