Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisnokia

    aktív tag

    Sziasztok! 3. napja birtoklok egy 6303-t. Előtte 6300-as volt, amelyet nagyon szerettem, kényszerű csere volt. Kártyafüggetlenül a Metro-ban 28E-be került. Ezüstöt akartam, de csak fekete volt. Kis értékelés: érdekes, hogy 6300-as stílusát a 6700 c mellett inkább a 2730-as viszi tovább, a 6303-ast szokom, de még mindig elegánsabbnak vélem a 6300-at. A 6303 legfurább része a kijelző-domb alsó kerekítése, félferdén nézve, olyan, mintha karcsúsítva lenne, tehát egy kissé feminim. A felső billentyűk jobban kezelhetők, mint a 6300-on, ott volt egy kis ferdeség, a "hívás vége" gombtól ferdén süllyedtek a gombok, a navi gombot is nehezen tudtam benyomni 1-2 irányba (nemcsak az én készülékemen tapasztaltam ezt!). A 6303-nál már minden rendben van. A készülék masszív, bár a matt feketében a fém minősége nem kiabál messziről, zserintem a kopás miatt is praktikusabb a fémszínű. Érdekes módon viszont a 6300 hátlapja passzentosabb volt, itt van egy pici kotyogás. A 6300 után szokatlan a halványabb kijelző, fakónak tűnik a sötétsége miatt. A "Mounain" téma ragyogó világoskék ege azon gyönyörű volt, (a billentyűk elegáns világoskék színe is passzolt hozzá.) Hangminőség cc ugyanaz. Kamera: csalódás, nem hittem az Arenás fiúknak, bár azt tudtam, hogy a 3,2 megapixel nem jelent 50%-kal jobb fotót, de még így is...A 6300 kevés fény mellett sztem használhatóbb képeket csinált, de a 03 még odakint sem győzött meg-igaz letöltve még nem hasonlítottam össze. -Kár hogy nincs zseblámpa. Mindemellett kellemes, elegáns, minőségi teló, nagyon kézbesimuló.

Új hozzászólás Aktív témák