Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Béééla #139 üzenetére

    Ez nem válasz a kérdésemre. Ez nem konkrétan csak a Nokiát érinti, hanem magukat a klasszikus telefonokat. Egyébként meg azt se tudom, hogy miért baj az, hogy ha valaki van olyan igényes, hogy nem aprón akar keresgélni, hanem egy rendes új mobiltelefont akar tartani a kezében, ami megfelel az ő igényeinek. Azért mert valaki egy telefont telefonálásra használ, attól nem lesz sem buta, sem öreg, sem pedig csóró. Én ezeket a jelzőket írtam, tekintve, hogy ezeket lehetett a legtöbbször olvasni a kommentmezőkben, potenciális vásárló néven. Az S40-es platform pedig elég régi ahhoz, hogy ki tudja magát ismerni rajta az ember.

    Orion!

    "Csak tudod sokaknak van ideje a munkahelyén játszani, facebookozni, meg mobilnetezni, azért vesznek meg minden rájuk tukmált telefont."

    Ezzel nagyon egyet tudok érteni, viszont akkor mégsem velünk van a gond, hanem azokkal akik okos telefont vesznek. Vagy lehet korom ellenére túl konzervatív vagyok, de szerintem munkahelyre dolgozni megy az ember. Elképzelhető, hogy én gondolom helytelenül, de akkor én csinálok valamit nagyon rosszul a melóhelyemen! :DD

Új hozzászólás Aktív témák