Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Viktor0610 #33 üzenetére

    Nekem Nokia okostelefonom van, típusát nem tudom, csak azt, hogy snapdragon 210 van benne. Azt is elég hetente tölteni, de a sot nincs 20 perc. Sajnos telefonálásra is csak korlátozottan alkalmas, felvenni egy bejövő hívást, vagy egy névjegyet kikeresni óriási kín.
    Megvették a nokia márkát, amit egy xiaomi hozzáállásal újra világmárkává tehettek volna. Ehelyett a jólcsengő Nokia név kihasználásával lehúznak még pár nyugdíjast, aztán bezárják a boltot, a márkanév teljes lenullázása mellett.
    Valójában viszont nem értem, mert mintha arról szóltak volna a hírek, hog, rengeteg szabadalmat is kaptak ezzel.
    Furcsa, hogy a régi nagy márkák mind eltűntek, és pont a samsung lett sikeres, ami a butatelefonok érájában a legalja volt. Alcatel, siemens, sony, ericcson, blackberry, az eredeti nokia...
    Tegyük hozzá, hogy azok mesterművek voltak, ránéztél, és azonnal tudtad, hogy milyen márka, mert volt stílusuk.
    Ma már csak android van, egy nagy kijelzővel, a márkajelzés is csak hátul van, amit úgyis eltakarsz egy tokkal, na meg az ios, de csak azért, hogy ne legyen sértődés. Az sem ad már semmi pluszt, egy kaptafa.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz #78791680 #35 üzenetére

    Hát, ma már nem, de akkoriban, mikor ránéztem a siemens S55-ömre, előtte pedig annyira vágytam az M45-re, egy 8210 elérhetetlen volt, a 3210-en rekordokat döntöttünk snake-ben, ez mind boldogsággal töltött el. Mert azok tényleg ékszerdobozok voltak. Hát még a nokai 6600, siemens xelibri telefonok.
    Most gondolj bele, ha minden autó pont ugyanúgy nézne ki, és az lenne a különbség, hogy milyen snapdragon motort, meg hány literes tanokot szerelne bele a rönó, merci, kia, vagy egy kínai autó. Aztán nem tudnál megkülönböztetni egy ferrarit, rolls-royce-t egy trabanttól.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz erer1000 #77 üzenetére

    A max már egy könnyïtett verzió volt, a OT club volt az igazi, abban még volt anyag :D Én azzal kezdtem a pályafutásom, utána lett max-om is, és de mentem régebbi telefonok felé is, mint az ericsson ga628.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák