Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niyabinghi

    tag

    válasz #39306496 #1 üzenetére

    Engem nem zavar, legyen száz bevásárlóközpont meg Aldi meg akármi, az csak nekem, vásárlónak jó, mert tudok válogatni, hova megyek. A kereskedők meg oldják meg, hogy megérje nekik újakat nyitni. Én biztos nem szabályoznám, aki nem piacképes, úgyis tönkremegy. Sokan azon nyervognak, hogy így a Belváros, úgy szegény boltok és köpködik az Árkádot meg a Plázát. Én a Belvárosban lakom, de szombaton egykor meghal az egész. Ha valaki, aki hétköznap 9-től 5-ig dolgoz, plusz behívják szombatozni, nem fog tudni a Baross utcán vásárolni. Már pedig az emberek többsége így van ezzel. Akkor? Most vagy áldozatot hoznak és nyitva maradnak, vagy csináljunk kirakatutcát, aminek megint semmi értelme. Külföldiek szoktak pöszén nézni, hogy akkor most mi van? Hétfőig alsz? Egen, ez van.
    golyani: teszkó - be nem teszem a lábam, koszos mint állat. Auchan itt sajnos nincs, Decathlon szarszemétszar, a bogyóba gyömöszölhető táskán kívül még nem láttam ott semmit, amit máshol nem kapok meg jobb minőségben. Bricostore kiesik nagyon, eléggé a világ végén van itt Győrben, Baumax esetleg szóba jöhet.
    Lenry: Ami engem zavar, az az emberi gyökérség, hogy ész nélkül megy, vásárol, mert egy napig nem lehet, aztán utána szórja ki, közben meg minden második szava panaszkodás, hogy jaj de nagyon szarul megy.

Új hozzászólás Aktív témák