Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    A LogMeIn egy érdekes állat. Kíváncsi leszek a végeredményre. Én használok logmeint a munkámhoz. Kb 70 gépet felügyelek és fizetősbe megvettem a logmein centralt is, amiért 200 eurot kérnek.

    Eddig, bár fizetős volt örömmel kifizettem ezt az árat egy korrekt szolgáltatásért, mely megkönnyíti az életemet. Sajnos a magyar piac nem teszi lehetővé, hogy mindenki kicsengesse a gépenkénti kliens árat is, így ha ez valóban fizetős lesz, akkor búcsút kell neki mondani.

    Érdekes dolog még az is, hogy kb úgy magyarok, mint azok, akik anno 56-ba leléptek és már azt is tagadják, hogy anno jártak nálunk. Ha nyilatkozni kell, akkor megy a duma, hogy ezek magyarok ám, amúgy meg egy Tom nevű csávó szokott felhívni valami amerikai számról és vele kell angolul megbeszélnem minden évben, hogy akarok-e hosszabbítani vagy sem. Se egy magyarul beszélő csóka, se magyar support semmi nincs...

    2010-ben egyszer sikerült beszélnem egy magyar csókával, valami Farkas Ervinnel, aki kb annyira volt segítőkész, mint egy apeh ellenőr, aztán a második levélben már le is lettem passzolva ennek a Tom gyereknek.

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák