Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Ne haragudjatok, de ez tényleg a no comment kategória.

    Engem is tucatszám kerestek meg a néhai expresszről tört angolsággal írt levéllel, hogy ők Angliában élnek, de a fiúk Afrikában dolgozik és oda kéne elküldeni a cuccot, amiért persze mindent kifizetnek, főleg a szállítást, ami több volt gyakran, mint a termék ára.

    Az ilyen repült azonnal a spam mappába.

    De hogy legalább a mail címre ne keresett volna rá előtte, ezt tényleg nem tudom már hova tenni.
    10 éve még talán el tudtam volna képzelni, de ma már nem, amikor mindenre rá lehet keresni, főleg az ilyen csalókra.

    Feltehetőleg itt is a kapzsiság vagy ki tudja mi játszotta a főszerepet, amikor a meghírdetettnél kicsit magasabb árat kínáltak a cuccért.
    Szóval nem, nem tudom az illetőt sajnálni.

    De gondolom az örökségét kergető afrikai uralkodónak is azonnal utalt.. :U ;]

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz KEndre #44 üzenetére

    Google translate.

    Parral mar csak brahibol leveleztem, az volt a legviccesebb, amelyiknek csak azert is folyton magyarul valaszoltam, o meg tort angolsaggal valaszolt mindig.

    Tovabbra is azt mondom, aki 2015ben ilyennek, ami 1000x dokumentalva van es fel mo alatt kikeresheto guglin, bedol, az vagy nagyon buta vagy nem lat a kapzsisagatol, egyiket sem lehet sajnalni.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák