Új hozzászólás Aktív témák

  • Fulár

    senior tag

    Ezidâig nem volt még aktivításmérőm.Okos órâban nem is gondolkodtam mert úgysem hasznâlnâm ki.Jelenleg Mi Band 6-om van egy bő hóbapja.De előltte vâsároltam egyből kettő darab FitPro okoskarperecet,darabját 5 ezer forintért.Úgy gondoltam,hogy ez alapjân az asszonnyal el tudjuk majd dönteni,hogy egyâtalân szükségünk van e ilyen szerkezetekre.3 nap vért pisâlós hasznâlat után az ő példânyát oda sem mertem adni neki.Melóban lekaptam a kezemről és odaadtam a hozzâm éppen legközelebb âlló kollégâmnak,hogy hasznâlja egészséggel.A mâsikat még aznap odadatam egy másik kollégâm kislânyânak játszani.Arra sem voltak jók ezek a trâgyâk,hogy csak és kizárólag az időtehessen nézni rajtuk mert csoda volt ha 1 napt elment űgy egy töltéssel,hogy hozzâ sem értem!
    Az én tapasztalataim alajân mindenkit ovâ intek,hogy attól,hogy beruhâzzon egy ilyen nevesincs cuccra még csak kïvâncsiságból sem!Mert tényleg alig pár ezer forint hozzárakâsâval lehet kapni yat ami ténylegesen tudja is azt amít tudnia kell!

Új hozzászólás Aktív témák