Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    elég elkeserítő ezt a kommentfolyamot olvasni. szeretném tisztázni én is baromságnak tartom azt ami most megy, viszont értem a logikáját illetve hogy akik ebbe belelátnak valamit azok mit látnak, ha nem is értek vele egyet.

    viszont ugyanazt látom mint ami a NFT előtt a nem kriptós topikokban a kriptó kapcsán ment: a leghangosabban azok üvöltöttek ellene akik a legnyilvánvalóbb hogy amúgy abszoilút nem értik mi ez az egész amiről véleményt formálnak, csak valami homályos képzettársítás miatt nem szimpatikus.

    ezzel nem szándékozom állást foglalni, csak rávilágítani hogy hová süllyedt a fórum színvonala.

    [ Szerkesztve ]

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • fatpingvin

    őstag

    válasz <Adamsky> #18 üzenetére

    nem a tényleges művészeti produktum, az nyilván nem játszik itt, de én nem is erről beszéltem. ha meg kéne fognom a lényegét én azt mondanám hogy itt már inkább a kontextus az ami értelmet ad neki, most új, később meg az elsők lesz.

    az első NFT is nyilvánvalóan nem azért ment nagyot mert egy 5 perc alatt összedobható pixeles majomrajzra bárki kíváncsi lenne, ez teljesen nyilvánvaló hogy ez sehol nem volt benne a buliban. az esszenciája sokkal inkább az hogy ez volt úgymond az "első" a műfajban, egy proof of concept. mivel a blockchain entry nem sokszorosítható, a tényleges állománnyal szemben, ezért lett egy kuriózumértéke. ez utóbbira ha analógiát szeretnél, vedd bármelyik híres festményt, beszkennelve lényegében ugyanaz az információtartalma, persze nyilván tiszteljük a festő eredeti munkáját de itt se igazából az a lényeg hogy maga az információtartalom sokszorosíthatatlan volna.

    mint mondottam, nem szándékozom állást foglalni, csak bosszant ha olyasvalaki anyázik aki fogalmatlan.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Gausz #20 üzenetére

    az én szememben 0, ahogy a pixelmajomé is. de ezt nem itt kéne kérdezned.

    amúgy meg annyi amennyiért el tudod adni.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák