Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz wjbhbdux #18 üzenetére

    Megnéztem én is mostanra az egész adást az elejétől, s én is épp ezt akartam írni, hogy a Microsoftnak miért ennyire mániája ez az animációs filmes grafikával ellátott játékokra izgulás? :U Komolyan, a legtöbb játék amit mutattak ilyen volt, sokszor olyan ciki volt...pl. mikor mutatták a The Artful Escape-t, akkor elkapott a wtf érzés, mondom ez meg mi a tosz...

    Az biztos, hogy ezzel továbbra sem adnák el nekem magát a platformot, engem nem vettek meg. Megint lesz egy csomó játékuk, de minek, ha ezek kicsi része vehető igazán komolyan. Elismerem, hogy a Halo, Age of Empires 4 és Age of Empires 2 DE ill. a Flight Simulator ide tartoznak. De a többi valahogy abszolút nem érdekel - oké, az Everwild még tetszett is valamennyire - de sokkal jobban tudnék örülni valami Horizon Zero Dawn szerű és grafikájú játékoknak.

    Bírom azért, hogy a Microsoft milyen erőltetett marketinggel próbálja ezeket felhypeolni és nyomni, míg a Sony inkább csendben ül, majd egyszer csak kitol egy új előzetest egy nagyobb játékáról, de akkor mindenki a földön keresi az állát. Bár elismerem, hogy a legutóbbi State of Play-en is voltak azért ciki pillanatok.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz l.skywalker #37 üzenetére

    Hát, ha erre kell alapozni, az eléggé gáz. :D Játszottam Sea of Thievesszel, valami nagyon unalmas és kietlen játék. Az Insomniacot meg nemrég vette meg a Sony, szóval... :DDD
    Az Outer Worlds mondjuk legalább tényleg jó lett.

    De komolyan, most egy Crackdown 3 után tényleg higyjem el, hogy ők még komoly játékokon dolgoznak? Amit azzal demóztak anno, hogy "The power of the cloud" aztán abből semmi nem lett? :U

    (#47) .LnB +++1! Kivéve talán a Phil Spenceres részt, szerintem nem feltétlen ő tehet róla.

    (#62) l.skywalker Egyébként miért, a Microsoft is megtehetné hogy támogat egy ilyen zsenit és az cserébe alkot egy hasonlót, nem? A Sony látta benne a lehetőséget és beruházott.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Norb79 #64 üzenetére

    A próféta beszéljen belőled! Bár én még mindig kételkedem benne, de úgy legyen! :K

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Heroes fan #67 üzenetére

    És aki nem akar PC-n játszani, mert sokat szív vele esetleg? Meg hát a konzol olcsóbb is. Én nagy PC fan vagyok, de egyre jobban meg tudom érteni, ha valaki inkább Xboxon játszik ugyanazokkal a játékokkal PC helyett.

    Nem az a baj a Microsofttal, hogy PC-re is kijönnek a játékok, hanem hogy a PC hardver vagy Xbox One X előnyeit nincs olyan igazi álleejtős játék, ami megmutassa. Gondolok itt olyan címekre, mint régen pl. a Crysis volt.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Bogyi007 #75 üzenetére

    Igen, akartam is írni az előző hozzászólásomnál, hogy Microsoftnak nincs látványos játéka ami megvilloggatná a hardver tudását, kivéve pl. Gears vagy a Forza! :R

    Egyébként igen, aki autóversenyezni akar annak inkább az Xbox az ajánlott. Bár vannak third party autós jatekok is, de a Forzához képest valahogy nem az igaziak(pl. Dirt Rallyt próbáltam és nem jött be).

    (#74) Alcsi69 Mondjuk a dologhoz hozzátartozik az, hogy a Microsoft Store nem az igazi pl. ha a Steamhez hasonlítom, de megertem ha nem akarsz a különböző launcherekkel meg error hibákkal szenvedni (Rockstar launcher, rád nézek most). :K Mi több, utóbbi időben driverrs anomáliák is vannak, ami csak még Egyébként ha lejönnék a PC-ről, én is egy Playstation mellett tenném le a voksom. :)

    (#73) AMD Power Igazából már én is elgondolkodtam rajta, de az extra funkciók mint a 21:9 ill. natív egér-billentyűzet támogatás a PC mellett tartanak. :) Meg ha 4k videót kell vágni,akkor szintén jól jön egy erős PC.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz wjbhbdux #85 üzenetére

    +1 motion blur, vignette, chromatic abberation, depth of field, film grain, bloom, TAA, FOV állítás. :K Az Outer Worlds nevű játékban pl. nagy különbséget tesz ezek ki- vagy bekapcsolása.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz RudY #130 üzenetére

    Én is elolvastam többször is, de egyszerűen nem bírtam rájönni, mit akar vele mondani.
    (#131) l.skywalker :DD

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Heroes fan #136 üzenetére

    Mondjuk itt már elsősorban nem erről volt szó, hanem hogy a konzol játékra mennyivel gazdaságosabb lehet. S bár nekem abszolút nincs ínyemre a konzolon az előfizetéshez kötött multiplayer, de mikor Black Fridayen 45 dollárért kínálják az éves előfizetést, az még mindig minimum 5 év, amíg egy közepes FHD-ra épülő PC árát eléri. Rövidtávon abszolút a konzol lesz nyerő, hosszútávon viszont már nem ennyire egyértelmű - bár ezzel itt páran gondolom vitába szállnának velem, de állok elébe. :B

    Viszont ahogy olvastam itt többektől, hogy páran kényelmi szempontból is a konzolt választották, amit szintén megértek. A PC-t igazából csak azoknak ajánlom, akik értenek hozzá bizonyos szinten, utálják a kontrollert ill. szeretnek rajta bütykölni meg állítgatni(pl. én :D ) és készen állnak a problémamegoldásra. A PC-vel azért néha szívás is van, ez (sajnos) hozzá tartozik.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák