Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pttypang #42 üzenetére

    Ezt nem tudhatod,és Én már futottam bele olyan hirdetésbe,ami olyan külföldi terméket reklámoz ismerősöm képével,amit Ő tuti nem vett meg!Hanem elég volt valami hírben kattintania,hogy tetszik...mintha itt a PH-n lájkolnád a hardverrovatot,erre feltűnnél 100 webshopban,hogy Te ezt ajánlod,és ezek meg is történnek...

    Arról pedig ne is beszéljünk,hogy 99%,az ember ha meglát dologokat FB-s ismerőseivel,a legtöbbször pont emiatt betudja a hülyék hóbortjának,arról nem is beszélve akinek van 1000 ismerőse...DE persze a FB nem átall kijelenteni,hogy valami xyz barátodnak tetszik...
    És alapesetben kamuzni se kell,mert rá kell,hogy nyomjál,stb,hogy kiderítsd,kik is azok...de ki kérdez rá?Oké,mosolyogsz égbekiáltó bakikon,minthogy a csöves rokker haver,aki szöges bőrben nyomul,TUTI nem nyom rá egy nyálas neonzöld sportcipőre egy idegen országban,ha itthon is elhányná magát...(ilyenen bukott meg nekem a dolog)
    Irtómód átverés.
    Egyébként a személyiségi dolgokról:persze a Youtube se felejti el megkérdezni hetente többször,kikapcsolhatatlanul,miért nem akaraom az IGAZI nevem használni...és nem lehet az anyjukba küldeni őket,mert a mezőben ott vigyorog,hogy "rendben,megkérdezzük később ismét" :DDD

    Engem piszokul zavar ez.Pár éve teljesen normális volt,hogy egy nick+emaillal használhatott mindent az ember,nem zaklatták,nem követték,nem kínozták...most ha regizel is ennyivel,már jön,hogy add meg a többi adatod biztonsági okból,add meg a telószámod,el ne lopják az accodat,válassz biztonsági kérdést,ami jééé,de csak személyes adat,hipp-hopp+1 infót csak ezzel kicsikartak,jajj adj meg pót emailcímet,mert mi lesz ha...és valahogy nem a törődés szaglik emögül,ráadásul néha már meg sem kerülhető.Mint az "anonim" paypal a telefonszámmal meg a számlázási címmel... :DD Jaa,hogy használni nem anonim már nem kézzelfogható szolgáltatásért sem? :C Ott vernek át a palánkon,ahol tudnak,mert minden plusz információ PÉNZ.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák