Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Boond #175 üzenetére

    Tehát akkor jól értem, hogy ha a főnök beenged mindenféle "kitudja honnan jött embereknek adunk, lakást, kvartét, cost-ot, no és persze szavazatot" akkor az neked baj... De ha olyannak adunk, aki pontosan ugyanannyit tett az országért, csak még ki is kéri magának, hogy neki jár, akkor az nem baj.
    Nem tudom nálatok az a szokás, hogyha nem akarsz/tudsz adni egy bármilyen embernek pénzt ingyen, mert neked is szükséged van arra, akkor azért adjuk másnak, mert a főnök szerint ez jó, és még csalhatnak is a szavazáson. Tényleg mekkora móka...

    Ahogy a kolléga is írta, az nem a béke menet. Itt gondolkodnak is az emberek.

    Továbbmegyek, a szavazatukkal kikövetelik maguknak azt, ami nekem mint Magyarországnak nem jár, mert nekem azért meg is kell dolgoznom, de az EU-s pénzekből sem csak mi részesülünk, hanem az duplán, mert Románia is kap EU-s támogatást, meg Magyarország is, csak éppen innen megy oda is "támogatást", egy szavazatért.

    Te melyik részében találtad meg a Szociológia fogalmát?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák