Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz Graphics #33 üzenetére

    Igazából 1-2 topicot leszámítva ahol normális emberek vannak (pl. LG G4 azok közül ami engem érint) én már csak röhögni/sírni jövök a mobilarénára (a fórum részére). Egyre kevesebb a szakmai hsz, egyre kevesebb a hozzáértő kommentelő akinek informatív a mondanivalója, és egyre több (az általam nem látogatott) standard bulvárhíroldalak, index, 444, és hasonlóknak megfelelő színvonalú hsz.
    Pl. volt egy cikk a telenor LTE fejlesztésekről, rá se kattintottam a kommentekre, kb tudom mi van benne, és azért nem érdemes :(
    Olyan hozzászóló nagyon kevés van már (ha van egyáltalán) mint pl a prohardveres részen Fiery
    Ami érdekel engem, megvan angolul a nagyobb androidos oldalakon/fórumokon + reddit
    Szomorú de ez van. Erről mondjuk szerintem nem a cikkírók tehetnek, mert az itcaféval ellentétben nem közölnek szenzációhajhász/bulváros/politikai tartalmat.
    Pedig 2007 óta látogatom kisebb nagyobb megszakításokkal ezt a fórumot, a hwsw teljes lezüllése és átpolitizálódása után pedig (kb 2008-tól) csak ezt használtam a magyar nyelvűek közül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák