Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyX_

    őstag

    Olvasva a hozzászólásokat, egy tulaj sem írt, akkor most van itt az ideje.
    1. Én sem tartom ezt szép dolognak, hogy így ki lett szúrva az emberrel, személy szerint, én azok közé tartozom, akinek ilyen telefonja is van, és vártam az Android 11-t rá. :U
    2. Ugye azt azért illene tudni, hogy ez a kamerarendszer, nem egy sima kamerarendszer, itt volt külsős fejlesztő is (Light.co), aki ugye kiszállt az okostelefonokba szánt kamerák fejlesztéséből.(persze nem mentség, csak mondom :) )
    3.A telefonról:
    Én nagyon jól tudom, hogy nem tökéletes ez a telefon, de nem éreztem azt sosem, hogy földhöz kellene vágni, vagy ilyesmi,.
    Vannak úgymond hibái, amiket elfogad valaki, vagy nem, mivel nem tucattelefon, én tudtam amikor megvettem, hogy mit vállalok.

    Ugye ez nem az igazi Nokia, az is igaz, de azért azt írni, hogy mindegyik telefon amit kiadott a HMD, az nem jó, azért ez nem igaz, ott van a Nokia 8 Sirocco is, az is jó telefon.

    4. Akkor vissza kedvezményre, nagyon szép dolog ez, de jelenleg nincs olyan Nokia-ra amire azt mondanám, hogy kéne, és nem azért mert rosszak. :))

    Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Új hozzászólás Aktív témák