Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Noukoum #46 üzenetére

    Samsungnal mi van?
    Felrobbannak az akuk, csikozodnak az amoled kijelzok, merulnek az Exynosok, esatobbi...viccet felreteve,
    Nem utom a OnePlus-t, de az a baj, veluk (de ugy nez ki ez egy erzekeny tema ugy latom, mert sok ember a lelkere veszi) nagyfiuknak erzik magukat a tobbi nagyok kozott, csak meg a seggukon ott a tojashej kb.
    Apple kurv@ sokat veszitene, ha nem hozna be eu-ba a portekajat. Ez neki a kincses banya. OnePlus-nal ez nem mondhato el.
    Meg jo hogy igy ismersz, hogy ugy latod nem ismerem az arakat. Lehet ismersz valahonnan?
    :U
    Viccet felreteve ismerem az arakat nagyon is jol pont ezert irtam azokat amikt irtam.
    Gyors toltoje a 3 illetve a 3T idejen volt forradalmi. Onnantol a konkurencia lenyomta.
    120Hz-s kijelzo mar volt elotte is bar azt nem tudom QHD volt, most nincs kedvem utana nezni.
    Kijelzobe epitett ujjlenyomat-ot nem ok talaltak ki, meg a kavamentes kijelzot sem...te ez most ez szponzoralt poszt toleed mert akkor tovabb lapozok inkabb... :F
    Kamerat meg hagyjuk mar. Nezz teszteket rola. GSMArena, DXOMark, meg ezer masik oldal van. Minosegban sehol sincsenek a nagyokhoz kepest.
    Aztan azt mar meg sem emlitem megjelenes utan arakat vagnak, mert nem megy a biznisz ahogy kene, a tavalyi 7-7T szeria ara meg mar a beka segge alatt van.
    Ugyanez az osszes Samsung-nal. S20 szeria is 2 honap utan mar atesett egy kemeny arvagason, mindent hozzad vagnak csak vedd mar meg. Huawei ugyanez.
    Egy marka van a piacon, Apple aki akar tetszik, akar nem megteheti, hogy nem csinal ilyeneket, sot meg lehet el is vesz majd (tolto, fules lehetseges elvetel). Tehat igen Apple-nek sikerult brandet epiteni es megtartani, talan az utobbi szo meg fontosabb.
    Vitazhatunk errol orakig, de attol meg ez igy van. Nezd meg milyen telefonok eladasai tarolnak....iPhone 11.

    KRSoos:
    Mi van a Porsche-vel? :DDD
    Azt hittem telefonrol beszelunk. :F

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Noukoum #60 üzenetére

    Oda-vissza lehetne sorolni ugy gondolom ki, miben jobb, ki hol b@szta el, latom megulod a lovat rendesen. De ez mar atmenni Apple-Android csataba aminek ban lesz a vege egyikonk reszerol az tuti.
    Apple Fan vagyok szerinted...OK, legyen igazad, de jelenleg egy Apple termek van a haztartasomban a tobbi Android, de oke Fan vagyok. :C
    Arvagasrol annyit, hogy ami odahaza mi megy azzal nem vagyok tisztaban, nem ott elek de azt tudom olyan kicsi a piac, hogy nem is erdemes vele foglalkozni szoval johetsz itt a hatalmas arakkal de ha nullat adna el otthon az Apple vagy barmelyik mas gyarto azt nem ereznek meg.
    Amugy meg erdemes lenne felnezned (de gondolom kulfoldi oldalakkal nem foglalkozol) amazon, ebay, hivatalos gyartok oldalara vagy kulfoldi mobilszolgaltatok oldalara es megnezni ott mennyire akcioznak es akkor talan ertened amit irok. Akar mondhatnam a Gearbest es a hozza hasonlo oldalakat de ott meg a gariztatassal jonnel, holott az is megoldhato.
    Tavaly november-decemberben pl. egy P30Pro 250 angol font volt fuggetlenul kerek egy honapig. Mennyi is volt a nyito ara? 800-900 font. Egy eves nem volt es ekkorat esett. Es ez csak egy pelda a sok kozul. De ha gondolod akkor minden alkalommal ha van valami privatban szivesen kuldok neked linket, mert ez neked nem erv ha ezt csak ugy leirom, meg biztos csak kitalalom ezeket illetve ugysem ertek az arakhoz.
    Kameraban pedig sosem voltak jok a OnePlus-ok.
    GSMArena osszehasonlito. Beletettem a kedvedert az S20+ es a P30Pro-t. Tessek belenagyitgatni. A 80 eves oreganyam is latja melyik keszit elesebb tisztabb kepet, melyiknek jobb a dinamikaja, a HDR-je esatobbi.
    [link]
    Ha kell majd link az akciokrol szolj es kuldok.
    "Micdrop" ;)

Új hozzászólás Aktív témák