Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Dr. Akula #293 üzenetére

    Ferrarit se vehetsz Lamborghini motorral

    Ez teljesen rossz példa. A software egészen más természetű dolog, mint a motor. A motor inkább a cpu lehetne.

    De van. Nincs kedve 1 ember miatt több verzió legyártani,

    A fent vázolt módszerrel pontosan egyetlen változatot kell gyártani. Csak a licenc kulcsokat kell nyilvántartani, ami 2016 -ban nem egy nagy varázslat. Ez pusztán az árukapcsolás legalizálása, ahogy fent is írtam. Én laptop -ot veszek.... azt a laptop -ot, ami nekem kell... magyarázd el, hogy nekem miért kell fizetnem a microsoft -nak, ha az adott laptopon nem lesz használva a windows. Miért jár neki az én pénzem? Mert valaki eldöntötte helyettem? Látod ez itt a gond.... Tudtommal adót csak az állam szedhet, cégek nem.... Ha azt mondanám neked, hogy minden kenyér árából utalj a cégemnek 10% -ot, mert csak.... akkor mit szólnál? Azt mondanád, menjek a p...ába... igaz? Akkor a microsoft kvázi adóját miért fogadod el?

    Ha windows programhoz kell a gép, akkor winnel veszem.... ha nem, akkor meg nem.... ez lenne a normális.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák