Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NKing

    tag

    válasz Gargouille #22 üzenetére

    Szerintem nem értetted meg, amit írtam. A fillérb***ó az, aki használja az appot, de nem hajlandó fizetni a termékért, és telesírja a netet azzal, hogy mennyi reklám van a termékben. Tehát belőlük nem él meg a fejlesztő, maximum úgy, ha a gyűlöletes reklámok pörögnek. Mert ugye ha kifizetné a terméket, akkor nem lennének reklámok sem jó eséllyel - általában így szokott lenni.

    A másik fele: ha egy összekókányolt sz*r az app, akkor miért is játszik vele a delikvens napi 4-5 órát, majd sírja tele szintén a netet, hogy mennyi reklám van benne? Miközben sajnálja 2 szelet pizza árát a fejlesztőtől azért, amivel naponta több órát szórakoztatja magát. Akkor ki kell próbálni fél órára, majd uninstall és viszlát, és akkor a fejlesztő se kap még reklámbevételt se. Itt a mondandód picit önellentmondás szerintem...

    [ Szerkesztve ]

  • NKing

    tag

    válasz Gargouille #25 üzenetére

    Azért tűnt úgy, hogy nem értetted meg, mert nem arra reagáltál, amit leírtam, de nekem címezted. Plusz mert önellentmondásba keveredtél a hozzászólásodban - lásd, ha egy app rossz, akkor eltűnik a süllyesztőben és nem kell ölre menni érte a neten, hogy "de sok benne a reklám". Sajnos azok szoktak tipikusan ölre menni ilyen kérdésekben, akik egy fillért sem fizetnének az adott szolgáltatásért/termékért, élveznék ingyen minden előnyét, csak az fáj nekik, hogy a kényelmes ingyenélésüket akadályozza 1-1 reklám - lásd Youtube és Facebook reklámmentessége mellett kampányolók.

    #24 Randomname: Ez valid érv, az ilyen hibák valóban nem korrektek, ahogy egyéb gyakorlat sem, ami arra irányul, hogy elősegítse a hirdetések "véletlen" lekattintását. Azért maradjunk annyiban, hogy a hirdetők sem szeretik ezt a gyakorlatot, főleg azok nem, akik klikk alapon fizetnek a hirdetésekért, mivel a véletlen klikk az esetek többségében kidobott pénz a költségvetésükben. Ergo egy ilyen megjelenési platformtól elpártolnának gyorsan és aztán maradnak a shady, clickbait termékek/szolgáltatások...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák