Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Cathfaern #28 üzenetére

    Igen, ez se mindegy. :K
    Szerencsére nem sok ilyenbe futottam még bele, olyanba viszont igen, hogy a fb-os oldaluk az aktív, a weboldaluk pedig már szinte halott. Általában nézek egy másik céget ilyenkor, egy olyat, aki gyorsan reagál rám a saját weboldaláról is.

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz Cathfaern #61 üzenetére

    Szerintem meg igenis jót tenne a piaci versenynek az, ha fel lenne darabolva a francba az egész, megszűnne az az árukapcsoló hatás, ami ma jellemző.
    Biztos vagyok benne, hogy rengetegen használják azért a Messengert mondjuk, mert a Facebookon úgyis ott vannak az ismerősei, és így nincs rákényszerülve, hogy keressen egy, egyébként a számára legjobb funkciókészlettel bíró alternatívát, hiszen már akad egy beépítve a Messenger formájában.
    Én pl a Messengert egyáltalán nem hiányolom az életemből, marhára örülnék neki, ha egész egyszerűen ki tudnám kapcsolni, és akkor az emberek meg se próbálnának azon keresni, mert látnák, hogy ott nem vagyok elérhető, de mivel van Facebookom, ezért van automatikusan Messenger is, és akkor persze, hogy alapból ott fog mindenki keresni - legalábbis akiket még nem sikerült leszoktatnom erről, ha éppen van kedvem ahhoz hogy mindenkivel egyenként bejárjam újra és újra ugyanazt a kört, hogy amúgy létezik megannyi alternatíva rá, mind jobbnál jobb, esetleg lehetne azt is használni...
    Én sokkal szívesebben használnék akár párhuzamosan is több, de kompetensebb appot, mint a Messengert egyedüliként.

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák