Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Dubi #39 üzenetére

    Lehet itt beszélni 10Ft-os másodpercalapú tarifákról, de nézd meg mennyibe kerül abban a tarifában egy telefon, pl egy Samu Galaxy S lakosságinak 5220Ft-os havidíjjal 40k ért elvihető, flottásnak 90k.

    Tegnap nezegettem a januari telefonszamlamat, kemeny 2750Ft-t fizetett utanam a ceg, ez a flottas elofizetesi dijat+mobitrend maxot takarja.

    191 kimeno hivasom volt, 9000 koruli ossz masodperccel, mindenfele belfoldi iranyban.
    Ha megkezdett perc alapon szamlaztak volna, akkor ~210 percre jott volna ki.

    Csomagunkban foglalt nem tudom mekkora keretet nem sikerult tullepnem, igy minden hivasomat jovairtak forgalmi kedvezmeny cimszoval.

    Keszulekajanlatok engem mondjuk pont nem izgatnak.
    Kollegakat annal inkabb, egyre tobben hasznalnak HTC Desiret.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Dubi #39 üzenetére

    Nézz már körbe ebben a topicban.

    Ma már bki találhat magának megfelelő flottát mind a három szolgáltatónál, és rövid időn belül be is tud lépni, akár a saját telefonszámának megtartásával.

    Én már több, mint egy éve vagyok flottás, 16,5ft/perc mp alapon, semmi más kapcsolási díj.
    Több, mint felével csökkent a számlám.

    Régen talán elérhetetlenek voltak a flottás csomagok, de ma már nem.

    Se hűség, se más nem kell.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák