Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dezsike

    tag

    válasz vg #6 üzenetére

    Androidról le lehet szedni a frissítéseket, mert azok nem írják felül a gyárit, amit a telefonra raktak, hanem mellé kerül. Ha kb 1 éves telefonod van jó eséllyel olyan verziót fogsz kapni, ami reklámmentes és van benne előtöltés - azaz teljesen ingyen megkapod a reklámmentes videókat és a majdnem offline videókat (bár kell netkapcsolat hozzá, a 32k-ra korlátozott mobilnet is bőven elég neki, mert a videókat leszedi előre wifin, csak a többi részéhez kell a net). Ha újabb telefonod van meg lehet próbálkozni egy régebbi apk feltöltésével, bár ez nem tudom működik-e, nem próbáltam.

  • Dezsike

    tag

    válasz vg #21 üzenetére

    Aki akar használhat Windows 98-at, szíve joga. Én 7-et használok és meg vagyok vele elégedve, eszem ágában sincs váltani - természetesen a telemetriás frissítéseket nem tettem rá, amik a Win 10-ben ugye alapból benne vannak és nem nagyon lehet kiírtani, max hekkeléssel. Csak arra akartam rávilágítani, hogy régen ugyan ezeket a szolgáltatásokat - azaz nem pont ugyan ezt, de hasonlót - ingyen adott a Google, mint kényelmi funkciót. Aztán egyszer csak kivették egy frissítéssel, de a frissítéseket nem kötelező telepíteni - ahogy a telemetriás frissítéseket se Win 7 esetén - így megmarad a szolgáltatás olyannak amilyennek szerettem és megszoktam, ingyen. Ebből is látszik, hogy igaz a mondás: "Az újabb verzió nem mindig jobb". Az okostévékhez annyit, hogy tavalyi Samsung okostévénk van és egy deka reklámot nem láttam eddig a beépített YouTube kliensében, a játékkonzolokról nem tudok nyilatkozni, mert olyanom nincs. A PC-s verziót ellenben ellepték a reklámok, de ott van adblock.

Új hozzászólás Aktív témák