Új hozzászólás Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    Nálam az utolsó Windows frissítés több gépen is elvitte az USB-t. Mindent, ami USB-s, tehát billentyűt és egeret sem lehet használni, magyarul kizárt a gépből. Egy gépen tudtam megcsinálni, amelyiken van PS2 csatlakozó, és még találtam PS2 egeret és billentyűzetet, és így belavíroztam magam a controll panelbe, és visszaállítottam az előző USB drivert. Amikor beléptem, azt láttam, hogy minden egyes USB-re felkiáltójelet ír, visszaállítva a drivert - természetesen - mexűnt a hiba.
    Több gépen is megpróbáltam az újratelepítést, de egyiken se megy, mert, amikor oda jutok, hogy válasszam ki a régiót, már nincs működő billentyűm és egerem.
    Próbáltam a már korábban működő, de íz update-tel elb@szott gépeken Safe mode-ban indulni, de a Safe mode kiválasztásakor még működő billentyűzet num lock lámpája szépen mutatja, amikor a grafikus felület előtt elmúlik ott is az USB.

    Vajon hogyan tovább?

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Új hozzászólás Aktív témák