Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Lortech #11 üzenetére

    Ez nem mind az En tapasztalatom volt, de az, hogy Magyarorszagon maximum vezeto fejlesztoig volt ertelmes ember, az viszont kb minden cegnel adott volt, folotte valahogy igazi fogalmatlan barom volt ~mind, egy-ket kiveteltol eltekintve.
    Feketezes az nalam is csak egyszer volt, utana olyan helyre be nem tettem a labam tobbe, bar az ilyen-olyan premiumokat valahogy mindig kp-ban kaptam, egy ceget kiveve, de az multi volt. Na, az a tapasztalat arra volt jo, hogy utana csak nagyon kicsi startuphoz voltam hajlando menni, de ott meg ugye az egyeb problemak vannak, cserebe altalaban nagyon erdekes, amin dolgozol, illetve tenyleg fejlesztesz valamit nullarol, nem csak feature-oket adogatsz valamihez, meg supportalsz.
    Sok webfejleszto ismerosom van, na ott meg aztan plane megy a feketezes meg a tuloraztatas.

    Igaz az is, hogy ~4 eve nem magyarorszagon dolgozok, ugy hallom, azota sokat fejlodott a helyzet, leginkabb a munkaerohianynak koszonhetoen.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák