Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Bezzeg ha az a 4 működő mag AMD lenne, nem születne ennyi N. fika hír Abu tollából.
    Egyébkét TegraX1 is elegendő teljesítményt tud nyújtani a mai napig meg mellette azért a GPU rész sem elhanyagolható.( nem volt ennyi cikk az Xbox gyenge apuiról annak idején, pedig ott aztán volt beharangozás film szerű grafikával, meg kidobandó 980 kártyákról, amik a fasorba sem lesznek hozzá )

    Zelda meg szerintem szimplán az év játéka lesz, hozzáteszem az előzetesen beharangozott játékmegjelenések alapján joggal.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz djozsi #43 üzenetére

    Teljesen egyetértek.
    Ez divat lett sajnos, N fika minden téren,, köszönhető pár szorgos hírszerzőnek.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz hajbel #57 üzenetére

    "Zeldat másfélszer annyiért mint a GTA5 öt"
    Igazad van,röhej,mert a Zelda vagy 10 x többet ér.
    A hozzáállás röhejes,akik szerint az N. huszadrangu gyártó,aki nem kérhet el annyit az A kategóriás címéért,mint a Sony vagy Micro.Azt sem tudod Zeldat eszik e vagy isszák ,csak bebofogsz valami totál szar N fikat ide,mert a geteja öt a menő.
    Mesélj kérlek mennyi az a fejlesztes töredéke,és mennyi volt a PS4 pro hatalmas innovációnak a fejlesztési költsége.Selejtes mobilchipppel meg látom megtalált Abu,pont az ilyen embereknek szólnak a cikkei.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz hajbel #63 üzenetére

    Switch hiányában?lol[link]Blokkot mellékelem priviben, csak hogy megnyugodj
    Márkabuzinak nevezni azt, aki nem szidja az N-t minden egyes Ph cikknél, mint a kommentelők 80 % -a és mellé kardoskodni egy asztali konzollal.Tudom, hogy ez a menő, de nem kösz Én nem kérek belőle. Van egy komoly PC-m van egy One, ha lenne egy PS4 is, akkor is csak ugyan azt sok tucat játékot kapnám, kivéve 4-5 darab exkluzív címet Ps4 en. ami miatt majd egyszer elgondolkozok rajt.
    Szemben a Zelda végigjátszásakor azt éreztem, hogy basszus ezért szeretem a Nintendot.ja hogy kevesebb pénzből bugmentesen , fantasztikus grafikával hihetetlen sztoryval, olyan ötletekkel, mint az állat is lehet csinálni first day 5 GB patch nélkül játékot?
    Te itt kikéred magadnak az árát meg GTA5 höz hasonlítod, mikor nem is játszottál vele, nem is tudod milyen. Azon kívűl, hogy OW játék mindkettő itt be is fejezhetjük a párhuzamot. 2 más stílus és más játék, mindkettő jó, a legjobb a maga részén.
    Egyébként van Xbox One-m és Ps3 is a nappalimban.
    Zelda premier ár 19990 míg az PS3 GTA5 megjelenéskor(2013) 17990 volt, PS4 ( 2014 ben) 21990.
    Egy árban vannak.AZ, hogy mennyiért fejlesztették a Zeldát kit zavar?A Végeredmény a lényeg. Esetleg arra nem gondoltál még, hogy az óriás 300 fős fejlesztő brigádoknál megy a pénz a levesbe?
    Örülök, hogy egy 3 éve piacon lévő konzol ellen akarod versenyeztetni játékfelhozatalban a 3 hete piacon lévőt.
    Mond már milyen módon működik hordozható módban a Ps4?Mert a Switch kézi konzol mivolta ellenére( hangsúlyozom, hogy ez egy hidrid konzol) tudja az asztali módot is. és annak is örülök, hogy egy kézi konzolra jobban hajazó konzoltól, PS4 pro szintű grafikát vársz el.
    Tovább kell lépni aztán neked nem lesz ilyen, ennyi, játszani kell 4K_n fasza olcsó 50" tv-n a tucatjátékokkal ( kivéve 4 címet ) aztán lehet boldognak lenni. Aki meg Nintendot szereti, és ezt a világot akarja tovább vinni, az meg megveszi ezt( is)
    A két nagy konzolra 1 év múlva a megjelenéshez nézve se volt olyan premier cím, amiért érdemes lett volna rá beruházni.( ettől függetlenül egy One beugrott)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz djozsi #71 üzenetére

    Az utolsó mondataidat kőbe kellene vésni.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz hajbel #77 üzenetére

    Igazából pont ilyen színvonalú válaszra számítottam tőled,észérvek helyett a személyeskedés egy tipikus troll megoldás.

    Neked is jogod van ócsárolni a Nintendot. elvégre másképpen gondolkodik mint Te, meg mindenkit aki szereti a Nintendot, vagy megveszi a gépet, gagyi műanyag szarozni, felháborodni, milyen jogon ér egy Zelda annyit mint egy GTA5 és a végén megsértődni persze, mikor valaki ezt nem tűri el.A többi szart nem tudom honnan kevered ide, kit ócsároltam Én a nem Nv fanboyokat meg mindenkit,stb, a beteges fantáziádban.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz hajbel #80 üzenetére

    Mert ezen lehet lovagolni, hogy egy olyan lapka van benne amiben gyakorlatilag ott a 8 mag de abból csak 4 üzemel egyszerre. Most ha csak simán 4 mag lenne rajt akkor kit érdekelne? gondlom így olcsóbb a gyártás, vagy nem tudom.Soha nem mondta Ninetdo azt, hogy ez egy 8 magos konzol lesz és az mellett pedig egy egész korrekt GPU dolgozik egyébként. A skálázódás is működik kézi-asztali módban.

    Remote playt inkább hagyjuk köze nincs egy kézi konzolhoz, rengeteg dologban valóban csak egy kényszer megoldás..Ez a kérdés pedig korrekt volt, mert a Switch egy hibrid kézi konzol és kézi konzolok között jelenleg a csúcsot képviseli, csak hát te is az asztali oldaláról nézed.Én meg kézi konzol oldalról néztem a PS4 konzolt.
    Elvárás lenne a ps4pro szintű grafika, hordozhatóság, a legerősebb hardverrel legyen a telefonokhoz viszonyítva is,és mindenben a csúcsot hozza. de persze 110 K ért.Csak hogy jelenleg ilyen módon egy telefon se létezik, és egy asztali konzol sem, pont ezért hibrid, mert a kettő között helyezkedik el.( egyébként nem sokára 90 K körülre esik az ára, ha igazak a pletykák)

    Nintendo világosan közölte a céljait ezzel a konzollal, akinek ez tetszik megveszi, elfogadja, akinek nem az kihagyja. Ettől függetlenül a gép szuper a joyconok zseniálisak,és a minőség remek, a hordozhatóság és az asztali funkció is maradéktalanul , zökkenőmentesen működik és nem kell telepíteni, megőrizve ezzel a legszebb kézi konzolos hagyományt. Minden együtt van ahhoz , hogy sikeres legyen, Feltéve, ha jönnek rá jó játékok. Ez a legfontosabb.
    Egyébként egy dologban egyetértek veled, baromi drága a Zelda és minden mai játék ezzel együtt. Xboxon a premier címek már nem ritkán 27990 Ft. magyar oldalon . Vicc.
    Koránt sem hiánytalan a Switch, rengeteg lehetőség van benne, amit tök fail, hogy kihagytak. Lásd Külső HDD támogatás dokkolóról( Film nézéshez), média lejátszási támogatással, esetleg játékok telepítésére.erősebb asztali mód, amit igen, Én is hiányolok.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz MageRG #82 üzenetére

    3 hét után erről kissé korai még nyilatkozni. 3 év múlva meglátjuk mit kapunk a gépre felhozatalban.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Wesder #84 üzenetére

    ha vonz az N. játékvilága, esetleg haverokkal családdal, gyerekekkel szórakozol akkor igen.Van rajt jó zelda is(2), Metroid is, Xenoblade,Mario galaxy, de HC gamereknek szerintem nem való.
    Nálunk egy konzol sem megy annyit a 2 gyerkőcöm miatt, mint a WII. A wii sport és a Wii party állandó program már 2 éve nálunk, poén az irányítás, meg az egész.
    Esetleg asszonynak van rajt Wii fit is.Egy átlagos teló árát megéri szerintem :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Wesder #86 üzenetére

    Annyit megér szerintem, de csak ha szereted ezt a stílust. ha moddolt akkor azért találsz rá választékot ami leköt :)( Külső HDD ből nem minent támogat, olvass utána azért )Mindenképpen javaslok hozzá egy sima joyt is, annyit szánj rá , ha nincs hozzá esetleg. Szokni kell a wii motet a mozgásérzékelést nem használó játékoknál is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák