Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz irgum #30 üzenetére

    "Apple? Kis termékpaletta, saját oprendszer mindenen."
    Viszont necces, hogy ez az elkülönültség, ami még előny, az a visszájára fordul. Az Android/Samsung egyik előnye, hogy mindenen fut, így ha telefont cserélsz, minden megvásárolt cuccod megmarad, még nem is kell gyártóhoz ragaszkodnod, ízlésed szerint váltogathatsz, stb.
    Apple cuccok között is nagyfokú az átjárhatóság, viszont csak gyártón belül, kicsi a paletta, ami bizonyos szempontból előny, diverzitás szempontjából hátrány. Kinek mi a szempont.

  • Laci.M

    senior tag

    válasz irgum #30 üzenetére

    A Samsung már majdnem 20 éve gyárt autót, csak az európai piacra nem jut el. Az igaz, hogy ezek az autók nem teljesen saját fejlesztésűek.
    Ajánlom nézz bele a wikijükbe: Samsung, le fog esni az állad mennyi területen vannak jelen. Ez már a gigacégnél is nagyobb terjedelem...

    Egyébként tényleg van aki vesz programokat/játékokat android vonalon is. Már az első droidomra ZTE Blade is vettem párat, és azóta is használom őket. Ennyit megér az állandó frissítés. Persze javarészt a nagy akciók idején 10centért, 50centért, de sok 1-2$-os is van köztük. Az eddigi legdrágább programom kb 1000Ft-ért a poweramp volt, amit már az 5. eszközömön használok. Ezek között volt 2 Motorola, egy ZTE, egy GHOO Tab, és most egy Ainol tablet.
    Nekem tetszik, hogy nem kell egy gyártónál leragadnom, ha a Motorola sokat késik a Motorola HD-val európába akkor valószínű S3-S4 lesz a következő, vagy valamilyen HTC-Sony-OPPO, még nem döntöttem.
    Nem bírnám ki, ha nem hagynának választási lehetőséget, megmondanák, hogy "ez a jó, ezt használd" holott mindenkinek mások az igényei.

    Remélem mindenki emlékszik erre a mondatra: "It's not a bug, it's a feature!" :D

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák