Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz Remus389 #13 üzenetére

    Na azért a Samsung is szép lassan veszíteni fog a népszerűségéből... Olyan pofátlanul hazudnak bele a kedves vásárló arcába, hogy az szinte fáj! Ott vannak pl. az alsó és középkategóriás telefonok, amikre nem jönnek az újabb dorid-ok (miközben: a, be volt ígérve, b, a Samu is aláírta annó azt az egyezményt, amiben bevállalták, hogy a termék piacra kerülése után minimum 1,5 évig biztosítják a frissítést.)

    Namost a valóságban ez úgy zajlik, hogy a felső-középkategóriás és felső-kategóriás telókra van (lesz) frissítés (bár a Jelly Bean update ha jól emlékszem az S2-re pont decemberben lett elhalasztva), az "olcsóbb sz@rokra" meg az adott verzióból kiadnak egy-egy javítottat, így szúrva ki a kuncsaftok szemét. Persze az megint más kérdés, hogy ezeket meg a szolgáltató nem teszi elérhetővé, így marad a külföldi fórumokon (pl. XDA) való "rom-várás" és az Odin-nal vagy ha főzött rom, akkor CWM-mel való telepítése...

    A másik nagy kedvencem, amikor azt hazudják, hogy az adott vas nem bírná el az új droidot... Ehhez képest pl. a nemrég eladott Galaxy W-mre "jött" (főzve!) Ice Cream Sandwich, majd Jelly Bean is... Érdekes módon elbírta a masina! Sőőőtt! Itt a PH!-s fórumán a telefonnak még pont azt konstatáltuk, hogy még gyorsabban is fut, mint a korábbi 2.3.6 alapú rom-ok. (Igaz, kicsit jobban is ette az akkut.)

    No ily módon teleszaladtam a fuszeklim a Samu-val, úgyhogy körülnéztem a világban és vettem egy "chinaphone"-t... És nem rossz! (Ja a lényeg: gyakorlatilag egy S3 klón, bár kisebb eltérésekkel (na jó, azért elég markáns eltérésekkel), de nem rossz a cuccos, és 3-ad árból megvolt. Igaz, nem is Samsung van ráírva. ;] )

    Sorry a "hosszúért"! :R

    szerk: irgum: na a TV-k viszont igen kellemesek! Mármint a Samu TV-k.

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák