Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #66 üzenetére

    remek :D nem tudnak külön nevet kitalálni az egyes termékeknek...

    engem azért zavar, mert van, amikor ugye kapok néhány csatolt dokumentumot levélben, emihez magában a levélben van leírva, hogy mit kell csinlájak velük. namost sem a levelet, sem a csatolt dokumentumokat nem tudom új lapon megnyitni, ami probléma, mert nem tudom megjegyezni fejből az egész levelet. ez sokkal jobban tetszik a google megfelelőkben, hogy alapból mindent új lapon nyit meg, és láthatod párhuzamosan a cuccokat. már csa kezért is azt használom inkább, mint az owa-t (:P), pedig ez sokkal jobban jeleníti meg a cuccokat, nincsen szétcsúszva a formázás annyira. bár mondjuk nyomtatni vagy lehet belőle, vagy nem... :/
    én azért nem töltögetem le, mert gyakran át kell ülni másik géphez, és akkor úgyse tudom használni. plusz ha úgyis emailben megy tovább, akkor minek szórakozzak vele...? bár most vetődött fel, hogy esetleg kéne a cégnek egy szerver, távoli asztal elérésel, és mindenki azon dolgozna, akkor meg akárhova ülök le, úgyis be tudok jelentkezni a saját fiókomba, csak ez kicsit drága lenne sajnos.

    az Outlook-ban élek.
    részvétem! nekem van egy kellemes szobám, kényelmes ággyal, tévével, íróasztallal... :D

Új hozzászólás Aktív témák