Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20691712

    törölt tag

    válasz ludi85 #11 üzenetére

    Hat pont nem segitene az eladasban ha kiprobalhato lenne.
    Szerintem pont te vagy az aki nem probalta csak a hype-ot ismetelgeted.
    En az occulust is a pléhsztésön vr-t is. Az occulust egy repkedos jatekkal es kb. 10 perc utan enyhe tengeribetegseget ereztem a psvr ennel sokkal durvabb hatassal bir.
    A psvr-t pont a minap probaltam.
    Tenyleg vicces (lenne) ha nem lenne egy pixelhaboru.
    Olyan volt minha regi amigas jatekot lattam volna crt-n.
    Tok mokas volt forgolodni vele mindaddig amig nem mondta azt a jatek, hogy indulj el elore a kontrollerrel.
    Kb 1 masopercen belul dobtam le a fejemrol mert ereztem, hogy mintha kifordulna az agyam (a tengeri betegseget nem vartam meg mert szerintem beajultam volna elotte).
    Percekig ereztem a hatasat annak az 1 masodpercnek. A hypenak felult kollegam szerint megszokhato. Ahogy az elet lab, vagy latas nelkul is, de azert nem probalgatja az ember ha lehet.
    Amugy rajtam kivul meg ket grafikus kollega is ugyanigy jart. Ledobta a fejerol es percekig kovalygott.
    Akinek eros szemuvege van (gondolom o a vilagbol amugy is kevesebbet fog fel) vagy nem a tererzekebol el az egesz jol birta.

    Szoval szerintem igy karacsony utan egesz jo aron lehet majd hozzajutni a kulonbozo apros oldalakon, mert a kis gazdaja ezt vette-kerte karacsonyra, aztan vagy az agya fordul ki tole vagy vegigokadta az unnepeket a tulzabalastol fuggetlenul.

Új hozzászólás Aktív témák