Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz lajthabalazs #27 üzenetére

    "Amit neked írnak, az nem a te tulajdonod, a fölött a szerzője rendelkezik, továbbküldheti másnak, és megengedheti a Google-nek, hogy a felhasználói élmény javítása céljából tárolja, feldolgozza, elemezze a te hozzájárulásod nélkül. "

    Csakhogy én nem engedtem meg, és ez itt a lényeg. A kugli felhasználja az email címemet a hozzájárulásom nélkül, azaz törvényt sért.

    "Ha küldesz valakinek egy levelet, hiába írsz a levél aljára akármilyen titoktartási javaslatot, a fogadó ismét csak azt csinálhat a levél tartalmával, amit akar, kiposztolhatja Facebookra, vagy megengedheti, hogy a Google annak segítségével építse a Skynet-et."

    Az én email szolgáltatóm felhasználási feltételei között nincs az, hogy ha gúglis címre írok akkor a gúgli felhasználhatná az oda küldött adatokat. Nem is lehet benne, ergo a gúgli újfent törvényt sértett.

    "Az ingyenesség azt jelenti, hogy a soha el nem olvasott, és gyakran változó EULA határain belül vissza lehet élni az adatokkal, minden adattal, ami fölött a felhasználó rendelkezik, legyen az a sajátja, vagy harmadik fél által rá bízott."

    Viszont nem jelenti azt, hogy akkor is adatot gyűjtsön rólam amikor én azt nem használtam soha, eztáltal nem fogadtam el semmilyen feltételt.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák