Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Cannabis7 #40 üzenetére

    Akkor is hülyeség lenne. Régen is csak kevés kokain volt benne, de gyönyörűen felszívódott a gyomorból is, és így fokozatosan, elnyújtva fejtette ki élénkítő hatását. Orron át gyorsabban szívódik fel a hatóanyag, és így intenzíbebb érzetű a hirtelen hatás, de az eredeti kokainos kólában is csak olyan kis hígításban volt jelen a szer, hogy fél liter kólát átmoshatott volna az orrán, mire nem csak fájdalmat érez. Gyorsabban űrült volna ki a szervezetből az ily módon a vérbe kerülő mennyiség, mint hogy átlépte volna a küszöbdózist (ahonnan érzékelhető a hatás). Kényelmesebb és biztosabb lehetett meginni 1-2 litert...

    Ez inkább csak poén, amolyan "haha, kokain helyett most kólát szippantok", mert összecseng azzal, hogy valamikor régen kokain is volt a kólában (pontosabban ugye olyan kokacserje kivonat, mely ugyan azt a hatóanyagot hordozta, mint a szutykos fehér por, amit ma kokainnak hívnak).

    Mielőtt még megszaporodna azok száma, akik komolyan vették:
    Amit itt olvastok, 100%-ig az én agyszüleményem.
    Én találtam ki a fiziológiai és mentális hatásokat is, mind a pozitív és negatív jellegűeket (tehát a káros mellékhatásokat, és azt is, hogy miért fogyasztják).

    Senki nem fogyaszt rendszeresen kólát az orrán át (legalább is máig :DDD ), és NEM LEHET TŐLE BETÉPNI.

    Bár köszönöm a hozzászólásokat, nagyon szórakoztató volt, mikor láttam, hogy vannak, akik számításba veszik, hogy ez most nem csak az én agyszüleményem. :))

    De bevallom, hogy nem így van, mert a végén még az utcán, vagy valami szórakozóhelyen látom viszont, hogy egyes nagy-kisgyerekek épp ezt próbálgatják, és mikor megszánom őket, hogy én találtam ki, de hasztalan, akkor nem hisznek nekem, és placebóznak tovább.
    Nem azért, mert nagy flash lenne, de valahol mégiscsak mardosna a lelkiismeret. :DD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák