Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    "Persky szerint a koros floppyk előnye, hogy nagyon megbízhatóak, nagyon stabilak és jól bevált információtárolók."
    ööö...ööö... :D :))
    Április 1-re tervezett cikket raktatok ki! Ha valami eszembe jut a floppyról, akkor az nem a megbízhatóság. Nálunk is vannak műa. ipari ős-gépek, amik floppy-t kérnek. Ezek a floppy pótló bizbaszok hulladékok, egy részük instant nem működik, a többi meg ha működik is, lehet az adott gép mégsem ismeri fel. Pár év és ezek a gépek mennek a levesbe. Új szerszámok már nem készülnek hozzájuk. Gondolom máshol is ez a helyzet, ami meghal, az donor lesz, pár évet ad még a többi gépnek, de utána megy vasba.

    HCL-nek igaza van abban, h át kellene nézni a cikkeket alaposabban. De ott a címlapos PR cikk, tudom, valószínűleg kapott anyag... de akkor is. Szégyen a PH!-ra nézve, de még nekem is ég a pofám miatta. Ezt ki engedte ki? Ujjaira rálépni, leköhögni azonnal. :K

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák