Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz ceia #175 üzenetére

    Eddig használtad nagy megelégedéssel, most pedig van valami hiba, akkor egyből ő a rossz, a galád...

    Az a probléma, hogy a többségnek eddig is voltak vele problémái, a 3.x-es verziók nem voltak éppen a legjobbak... Konkrétan én is azért hagytam ott anno a fenébe, mert tetű lassú volt, de mellé legalább bugos is és anno biztonsági problémák is voltak vele (ezek legjavát persze a 4, vagy még akkoriban pár már akkor sem elkapkodott frissítés javította). Ez a hiba az emiatt böngészőt váltók többségénél inkább "utolsó csepp a pohárban" már.

    Nem az advertikum a hibás, á, nem.. Hát nem érdekes, hogy csak a magyar reklámpribék kódja okoz problémát?

    A hiba egyértelműen a Mozilla oldalán van, a kódnak nem szabadna kinyírnia a böngészőt, konkurenseknél érdekes módon nem is nyírja ki. Ők biztos összeesküdtek a magyar "reklámpribékkel" a FF kinyírására... :U
    Jönni is fog a javítás (ha hihetünk a cikkben leírtakra), csak megint nem kapkodják el a dolgot, na és itt van a probléma, mert emiatt ezreknek fagy ki napi szinten a böngészőjük, biztosan örülnek neki.

    A másik: nem kell egyből ugrani minden újra! Meg sem fordult a fejemben még a FF4, mert elégedett vagyok a 3.6.12-vel.

    Oké, élvezd a régi böngésző biztonsági résein beérkező férgeidet, meg remélem testvéries szellemiségű vagy, mert innentől fogva jó eséllyel osztozni fogsz a jelszavaidon másokkal.

    Majd ha esetleg netbankolás közben lehúznak ruszkik nagyobb összegekkel, akkor gondolj erre a kijelentésedre vissza. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák