Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz LordX #35 üzenetére

    Igen. eszközök, hálózatok, kiépítése... de...

    A 29-es körzetet hanyagoljuk már el a fenébe könyörgöm! Monornet nem igazán tudta kiépíteni a megfelelő hálózatot, és szerintem UPC is csak az ügyfélkört akarta megszerezni, beruházni a fejlesztésekre már nem. Tévedek? Lehet, de már több éve a UPC-é a 29-es körzet és semmi lényegbeli változás nincs.

    Amúgy személyes véleményem az, hogy az ADSL úgy szar ahogy van. Elavult ősrégi **** technológia. Csak ugye adott a vezetékhálózat a jó kis rézérpáros telefonvonal, ami majdnem mindenhol elérhető. Minek építenének ki más hálózatot? Vagyis építenek hálózatot lásd UPC (mindenütt máshol mint a 29) illetve digi és a többi szolgáltató, de olyan lefedettségük soha nem lesz, mint a telefonvonalnak. Pedig milyen szép világ lenne. Nekem a középső diginet csomagom van, és személy szerint nekem ez a sebesség már elegendő. Letöltés feltöltésben egyaránt sok szerver már ezt se tudja kiszolgálni.
    ADSL-el jelenleg 3Mbites internetem lehetne. Mindezt Újpesten, természetesen lakótelepen. Akkor miről beszélünk?

    (#34) smog86: Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák