Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz enginev3.0 #1 üzenetére

    Komolyan? Kérik tőled a személyi igazolványt? Ez általános? Én évek óta nem vagyok aktív, néha a mobilos messenger-be jelentkeztem be. Lehet engem is akarnak majd ellenőrizni vagy törölnek? Sz.ig.-t tuti nem fénymásolok le. Legutóbb az LTP ügyfélazonosítás miatt engedtem lefényelni, de az egy állami tám. egybekötött megtakarítás. Egy teljes mértékben versenyszférás cégnek tuti nem engedném lefényelni. Mert aztán még csak az kellene, hogy évekkel később jönne, a hír, hogy feltörtek egy FB szervert és adatokat loptak el....

    (#23) psycroptic: +1 Én is csak egy kontaktnak tartom fent az oldalt. Az szülinapi, stb.. üdvözlőket sem olvasom el, hogy dagadjon a májam... Aki kicsit is a földön áll, az személyesen vagy telefonon is tud köszönteni, jót kívánni, beszélgetni, bámnatot-örömöt megosztani.
    Aki még nem gondolt bele, azoknak érdemes meghallgatni egy-egy pszicho doki riportját, okfejtését, hogy milyen személyiségtorzulásokat okoz ez az online "szoc. háló" kultúra. Persze van egy kevés kivétel, akire kevésbé, de ő rájuk is hat, még ha nem is érzik. Itt pedig bejön, hogy a legtöbb ember magát abba a kevés kivételbe sorolja. A tiniket sajnálom, akik belenőnek, mert tudatában sincsenek a veszélyeivel, a felnőttek meg jó eséllyel nem tudják elmagyarázni nekik....

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz enginev3.0 #25 üzenetére

    Jogsi még OK, mert azon minimális az info. Útlevelet már rég láttam. :DDD Az utóbbi évtizedben csak schengeni övezeten belül mozogtam.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák