Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Robitrix #63 üzenetére

    Kettő darab 2678v3 kerül 60eft-ba. Ez kb harmada egy 3900x-nek. Ramokból szintén elég neki a DDR3 ecc reg ami fele, harmada a ddr4-nek. Alaplap kínai dual kb 40-50eft az elég húzós. Minden más hardver ugyan lehet mint a ryzennek, azaz talán annyi hogy tápból 650w-os ajánlott a dualhoz.
    Nem játszom, ez nekem csak hobbigép (most ddr4-es verziót építettem). Igaz nekem most van kettő 2643v3 is ha kevés szálat akarok nagyobb frekin (12c/24t 3,7ghz) de most a gépben kettő 2669v3-as van ami csak 3.1ghz de 2x annyi mag (24c/48t)
    Poén de semmivel nem játszom ami akár 4 magnál többet is kihasználna. :DDD
    Mostanában Vintage Story (minecraft klón, kb negyed annyi gépigénnyel azaz egy mosógép elviszi csilivili grafon), 7, 62 high calibre (2007-es játék 1 magot terhel fix 100fps se fel se le), Star citizen (ez az egy amihez még talán gép sincs ami futtatná normálisan, majd egyszer kész lesz, néha előszedem hogy mit fejlesztettek), Elder Scrolls online (gyárilag optimalizálatlan, erősen elavult motorral), Skyrim (nem túlzottan moddolva szintén mosógépen is megy.
    Semmi mai játék nem fogott meg, a dual procis gép nekem csak olyan poénos épített gép. Ráadásul kukázott ATX gépházban Sempron matricával az elején. :DDD

    Egy szálon kb 4 gen i5- i7 szint, több szálon megeszi a 3900x-et reggelire, jó jó persze többet fogyaszt meg többször annyi magos.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák