Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Atocha #6 üzenetére

    "Ma már nem tudok játszani. Nincs olyan játék ami értelmes(!) megveszed EGYSZER és csak játszol vele napokig és újrakezdhető."
    Milliónyi ilyen van, csak nem a nagy stúdiók rommá marketingelt, lehúzós, és legtöbbször semmit nem érő AAA játékai közül kell válogatni. Ráadásul ha 2-3+ évesek között keresgélsz, akkor fillérekért lehet megvenni ezeket egy-egy akció alatt (ami elég gyakori), nem beszélve a bundle-ökről.

    [ Szerkesztve ]

  • lo_jo

    senior tag

    válasz Atocha #6 üzenetére

    Ha nem vagy OCD-s, akkor a játékok nagy része tökéletesen játszható az egyéb lootbox és ingame vásárlások nélkül. Azokat kell kerülni, ahol nem tisztán kozmetikai az extra tartalom. Sajnos léteznek ilyenek, de szerencsére nem ez a többség. Szidnak sokan sok játékot, közben a bennük megvásárolható dolgok pontosan 0 hozzáadott értékkel bírnak. A kiadók pedig tudják, hogy van az a réteg, aki meg fogja venni, mert abban a rétegben számít, hogy hogyan csillog a ruha/fegyver/egyéb cucc, de nem leszel rosszabb CS:GO játékos, ha nincs 1000 dolláros késed.

    Kíváncsi vagyok, mi az a játék, amiért havi 20ezret kérnek?

  • 8th

    addikt

    válasz Atocha #6 üzenetére

    + régen korrekt módon optimalizálták a játékprogramokat. Egy Half Life 2 ami megjelenésekor áll leejtős aztaqrva grafikájú és fizikájú játéknak számított simán elfutott bármilyen dzsunka szar gépen. Tisztán emlékszem, hogy az esélytelenek nyugalmával telepítettem fel az akkor már rémesen elavult erősen belépőszintű és egy lyukas garast sem érő AMD Socket462-es gépemre mondván úgy sem indul el. Sempron 2500+, 512MB ram, ATI 9250 konfigon igaz nem kimaxolt grafikával és nem 1600x1200 felbontáson de komolyabb akadás nélkül szépen játszható sebességgel futott 1024x768-ban. Próbálna az ember egy mai szemmel hasonlóan elavult gépen Pl. Sandy Bridge i3, 4GB ram, + valami öregebb 1 GB vga bármilyen friss fps játékot elindítani...

  • Fecogame

    veterán

    válasz Atocha #6 üzenetére

    Ma már nem tudok játszani. Nincs olyan játék ami értelmes(!) megveszed EGYSZER és csak játszol vele napokig és újrakezdhető.

    Far Cry 5, Far Cry New Dawn

    Legutóbb ezekkel voltam el nagyon sok órát, és mostanában újrakezdtem. Nagyon magával ragadó, és azt hiszem 10e Ft alatt megállt a kettő. :K

    [ Szerkesztve ]

    Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

  • siposz

    aktív tag

    válasz Atocha #6 üzenetére

    Nem csak neked hanem úgy általában a manapság minden szar életérzés ellen:

    Komolyan nem értem. Ha az ember hajlandó kicsit régebbi játékokkal játszani, akkor a steamen olcsóért megvehetők pöpec AAA single player címek akciósan.

    Amikkel játszottam az elmúlt 11 évben és pár ezresért kaptam komoly és hosszú játékélményt:

    Skyrim: hát ezzel elvoltam egy ideig a végén már 50+ moddal.
    Doom 2016: Többször is végigtoltam, egyre nehezebb fokozatokon, de idén tavasszal is belefért egy laza Nightmare végigjátszás.
    Dark Souls 3: Többször végigtolható, először a PVE a kihívás, utána a PVP.
    Life is strange: Ha csak 1 sétaszimulátorral játszol életedben, ez legyen az.
    Hellblade: picit rövid, de hatalmas élmény.
    Ori and the blind forest: retro platformélmény pöpec grafikával.
    Witcher 3: Hát ez meg szerintem konkrétan a játékfejlesztés csúcsa még mindig.

    És ezek fullHD-ben játszhatóak egy 1050tivel, próbáltam.

    A San Andreas sajnos kimaradt, de hátha jön belőle egy felturbózott verzió.
    És csak akkor veszek, ha az összes DLCvel együtt adják akciósan. Most a Sekiro van a csőben, és várom hogy leárazzák a Doom Ethernalt és a Plague tale: innocence-t.

    Volt pár szar vételem is, de megengedhetek néha egy kis elbaszást. Olcsó volt, nem jött be.

Új hozzászólás Aktív témák