Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz Abu85 #13 üzenetére

    Na és arra mi a biztosíték, hogy ehhez a raytracinghez is ugy fognak állni mint a vr-hoz, ala radeon pro dou?

    Vagy legaláb ne ilyen hozzáállással közelítsék meg ami eleve elvetélt ötlet volt már mikor kigondolták, mert ez így marha jól hangzott:

    "Radeon Pro Duo professional graphics card leverages the power of two GPUs to render out separate images for each eye, increasing VR performance over single GPU solutions by up to 50% in the SteamVR test.4 AMD’s LiquidVR™ technologies are also supported by the industry’s leading real-time engines, including Unity and Unreal, to help ensure smooth, comfortable, and responsive VR experiences on Radeon Pro Duo."

    Vagy csak én siklottam el mindenhol felette, hogy ettől jobb kari nincs is vr-hoz?
    Én mondjuk bizakodva néztem a videokat anno errol is, de ahogy látom kb ez is kuka egy project lett tőlük. Esetleg ez a liqvidvr valami lehet hozott pár újjítást amit a többiek átvettek, de ennek mindjárt utánaolvasok.

    Gondolom amugy ide jobban illene ez a duplagpus erődomstrálos hozzáállás mint ahogy vr-hoz gondolták.

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák