Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNszabi90

    csendes tag

    Pont ilyen monitort vettem tavaly nyáron színkalibráltan 144eFt-ért.
    Nagy:
    +: filmezni nagyon jó kanapéról.
    -: most, hogy ismét elkezdtem játszani már sokszor veszem észre magam, hogy csúszok hátra az asztaltól. Többször megfordult a fejemben, hogy felrakom a falra és hátrébb húzom az asztalt. (ha újra monitort cserélnék 27-28 col körül gondolkoznék)

    WQHD:
    +: 70+%al több pixel mint FHD esetén főleg produktív dolgokra nagyon jó (Unity guit nem kell méretezgetni folyton, minden kifér egyben <- ez volt a fő választási szempont)
    +: 32 colhoz szerintem nagyon jó, nem kellett még semmiben skálázást piszkálni, jók a betüméretek

    Pixel hibák:
    - : Nagyon nagyok sokszor előfordultak(1 hónappal vásárlás után, azóta kb 10db volt) főleg a monitor közepén ami rettenetesen zavaró, viszont abból a szempontból szerencsém volt, hogy körömmel megnyomva a pixelhibát egytől egyig eltűntek.

    Input lag engem egyáltalán nem zavar, bár se érzékeny nem vagyok rá se nem játszom kompetetíven.
    Színek nem kiemelkedőek(TN panelhoz képest jelentős előrelépés), de a feketével szerintem nincs gond. Amit kiemelnék az a talp amit nagyon eltaláltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák