Új hozzászólás Aktív témák

  • mustang08

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz Tüzi #20 üzenetére

    Na az az egy, aminek tuti nem mennék, a kertészet és én két teljesen külön álló világ :)

    Estin OKJ-s képzés keretében tanulnám ki a szakmát munka mellett. Eszem ágában se lenne otthagyni addig a jelenlegi állásomat, amíg nem látom azt 100%-ig, hogy az új szakmából meg tudok élni. Sajnos nincs mögöttem olyan háttér hogy egy bukás esetén kisegítsenek, úgyhogy biztosra kell mennem.

    Igen, rettentő türelmetlen vagyok, nem szeretnék megragadni az életben. Mindig megvannak a célok és addig nem nyugszom, amíg el nem érem.

    Szóba került hogy párkapcsolatban élek-e. Igen-igen, nélküle el se tudnám képzelni az életemet, bármerre is visz az utunk, együtt megyünk :)

    Bütykölős hobbi? Simán, csak összekötném a kellemeset a hasznossal.

    13128814: Te jó ég, nem irigyellek... Szerencsére nálam ilyenről szó sincs. Sok a munka, de még az egészséges szinten állok. Hétvégente 1x-1x ha úgy van otthonról belépek, ha kell túlórázok, de nem alap, inkább kivétel. Én is arra várok mikor lesznek meghirdetve a szakmák. 2 okj-s szakmát ingyen megszerezhetek, úgyhogy vesztenivalóm nincs.

    Egon: Nekem édes mindegy hogy felső vezető, vagy áram vezető leszek, csak meg tudjak belőle élni. Egyikünk se tudhatja mit hoz a jövő, lehet 5 év múlva bedől az építőipar, lehet nem. Lehet egy válság miatt pont a számviteles végzettségemmel kerülök a híd alá. Ez is aggaszt, nem állok több lábon. Egy B tervet mindenképp szeretnék.

Új hozzászólás Aktív témák