Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz vampire17 #44 üzenetére

    Mondjuk ezekhez: "lakhely allapota, csaladi korulmenyek, baratok, csalad" szerintem pont semmi közöd nincs.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz vampire17 #51 üzenetére

    Attól neked (mint munkaadónak) nem lesz ezekhez az adatokhoz közöd, hogy a profil tulajdonosa annyira egybites, hogy nem állítja be megfelelően a privacy-t és emiatt te meg tudod nézni.
    (Nagyon sarkos példaként: jelentkezem hozzád, és megkeresed a Facebook profilomat, ahol pl. nincs elrejtve az ismerősök listája sőt, az is be van jelölgetve hogy kik a családtagok. Végigkattintgatod ezeket is, és látod hogy az apa úgy tűnik hogy néha szeret bekarmolni, a testvérek link alakoknak tűnnek, az elérhető adatok alapján. Az én profiloldalamon nem találsz semmi érdemi tartalmat megosztva. Na, ezek alapján behívsz vagy nem hívsz be? "Természetesen" nem, holott semmit nem tudsz rólam és a jelentkezésem alapján megfelelő lennék. Na, ezért nincs közöd ezekhez az adatokhoz akkor sem, ha meg tudod nézni őket.
    Természetesen a fenti példa szándékosan van sarkítva, és azt sem szeretném sugallni, hogy én előítéletek nélkül való lennék, sőt, még az is lehet hogy a fenti esetben én is rosszul döntenék. És végül: nem személyesen rád szeretném kihegyezni a dolgot, hanem általában tartom helytelennek, amit írtál.)

    (#60) Bici: Én is hasonlóan gondolkodom róla, igazából fel sem vagyok rajta háborodva, csak a kolléga elejtett egy mondatot, ami szerintem nagyon nincs rendben, és azóta ezen rugózom. :) Amúgy különösebben nem érdekel a dolog, igyekszem a saját irányításom alatt tartani az online jelenlétemet, amennyire lehet.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák