Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neerpelt

    tag

    válasz adamklark #10 üzenetére

    A hazai bankok többsége még nem támogatja a GPayt, de ez nem probléma.

    Curve-ön ha mögé rakod a kártyát akkor megy a mobilfizetés (én Erstét használok, az egy speckó eset, ők a Revolut használatát is próbálták kiiktatni, aztán rájuk szólt az MNB hogy nem kéne - azóta "csak" adminisztratív eszközökkel próbálják az ügyfeleiket a finetech konkurenciától távoltartani...). Ingyen van az alapcsomag, és jobb mint a Revolut annyival hogy nem is kell (meg lehet) rá töltögetni kis összegeket, rádasul online fizetésnél sem azt a számlaszámodat látják amiről ment a pénz, hanem a Curve-öt (a biztonság kedvéért több bankkártyát egy számlához kérek módszert ezért sem értem. Három kártyát tárolgatni a pénztárcában, és fizetni utánuk külön az éves díjat, miközben tök ingyen lehet virtuális bankkártyákat generálni? A Transferwise ezt egészen biztosan tudja, de talán a Revolut is.) Sok haszna van még.
    Reklám helye: nem tudom hogy itt ilyet szabad-e úgyhogy nem osztok meg linket, de ha rám írtok adok Curve-höz, és akkor mindketten kapunk 5 fontot. Reklám vége, és szóljatok rám ha ilyet nem szabad, vagy mit tudom én.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák