Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz csikes77 #12 üzenetére

    Egyrészt ízlés dolga, másrészt meg pont a RaceRoom az, ahol például a pilóta lába nincs modellezve, amikor látod. Mereven ül, a pedálokon a lábával. Nekem ez elég gáz volt. De ez is csak szubjektív és tényleg elég nehéz dönteni a mai komolyabb szimuk között. Van, aki a iRacing-re vagy az rFactor-ra esküszik. Nekem azokkal is voltak bajaim. Most úgy gondolom, hogy mindegyiknek van sajátos előnye, amiben jobb a többinél, de éppen ennyi hátránya is. Szóval nehéz lenne dönteni. Sokan a PC első részére mondták, hogy gagyi, aztán kijöbb a 2 és nagyon sok olyan videót találni ma is, ami azt mondja, hogy jobb a hang és a vezérlés is élőbb, vagányabb. Kb ezt látom én is. A harmadik részre meg tuti inkább várok egy darabot, megnéznem milyen lesz az értéklése a Steam-en és azután döntök megveszem-e. Plusz új kormányt is kell majd kukáznom valahonnan, mert most halt meg az előző, a tartalékomat meg eladtam pár hónapja. Pénz meg most nem van erre. :)

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák