Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz CPT.Pirk #207 üzenetére

    vagy egyszerűen kompatibilitását benyomod xp sp2-re. nekem pl nero xp-ből átmentve ment így, gondolom a többi progival is menne.
    512 rammal meg aki xp-t használ annak csak azt tudom javasolni hogy tessék beletenni legalább még egy gigát. mostmár szinte nem összeg két giga kingmax sem, sokkal nagyobb gyorsulást hoz, és haszálhatóbb is a gép. A játékok lassulását, esetleg olyat hogy xp-n még fut vistán már nem mert annyira megfogja a gépet nem hallottam. bár előfordulhat alsó kategóriás vga-val, de szerintem 7600gt fölött ez nem lehet gond (vista alatt kipróbáltam nemrég, betettem egy körre a régi karimat, tdu, nfsmw, és társai nem estek annyira vissza, 1-5 fps között mozgott a difi. persze ha erőlködik adott felbontáson xp alatt is és csak csücskösen fut akkor elképzelhető hogy vista alatt élvezhetetlen, de ilyen még nem láttam értelmes, játékra szánt vga-nál).

    vista nállam stabilan 48%-ot fal fel a 2 gigából, ami megint csak nem zavar, ha kell neki tegye, ha progit futtatok úgyis alkalmazkodik, kódoltam már a gépen hd anyagot tesztből, közben futott minden amit szoktam hagyni, pedig azok is esznek rendesen, mégsem volt gond. Mondjuk ha valaki 40 sávban akar zenét szerkeszteni, vagy nem mindegy hogy 10 percel hosszabb idő e egy 10 órás konvertálás (nekem teljesen mindegy) annak nem lesz jelentős hátránya vistától

Új hozzászólás Aktív témák