Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz bambano #22 üzenetére

    Ez a noscript régebben pain in the ass kategória volt, mert mindent letiltott, majdnem csak szöveg meg stat. képek jöttek be vele, mindenre külön kellett kattintgatni. Mondjuk ez már pár éve volt...

    Én AdBlock-ot használok, azt viszont mindenütt. Kifejezetten a flash lejátszó sem omlott össze mostanában, a 11.3 volt egy elég rossz verzió, de az meg böngészőtől független instabil volt. No meg mióta külön processz a flash, azóta sokat javult a helyzet, hogy nem viszi magával a böngészőt a flash halála, elég csak újratölteni az oldalt.

    Cyberpunk: korábban 384Mb ramos gépen Ubuntu (10-es verzió körül Gnome2-vel) mellett is használtam, nem nagyon fordult elő, hogy a gép a swap fájlhoz fordult volna, ált. 100-150Mb ram szabadon volt mindig. Persze ez nyilván összefügg az elérhető memória mennyiségével, pár tabbal simán megvan 5-600Mb ram fogyasztás a 4G-s asztali gépemen.

    Ugyanezeket az oldalakat megnyitva IE9-ben szintén megvolt az 500+Mb ram fogyasztás, csak még valami háttérben futó reklám rám hozta a frászt mert fel volt nyomva a hangerő, valamint kockásodott a Youtube videó képe kis fekete kockákkal, ami róka alatt simán és hiba nélkül ment.
    A lényeg annyi, hogy nem zabálja meg a gépet keresztben a róka.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák