Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PapG.

    tag

    hello! nem tudná valaki megmondani hol vagy kitől tudnék venni sos egy defy LCD -t? (eltört... :( )

  • PapG.

    tag

    válasz Norbi14 #30935 üzenetére

    "hol tudok venni sos defy lcd kijelzőt ??"

    Köszi a választ, amikor megláttam a két linket fel is csillant a szemem hogy hurrá, de lóf@szt az ebaynek, persze tudom többnyire frankón müködik, tőlük pontosabban az ecell és nem az ukmarket sellertől - amit linkeltél - rendeltem érintő kijelzőt meg lcd panelt mert már egy hóbapja lassan hogy össze törtem a defym. Erre jo két hét volt mire megjött a touch screen,, utána eltelt egy hét, már a postán is voltam térti nélkül hogy nincs-e ott az elveszett csomagom, de aztán megjött az lcd is, mindezt ugy hogy egyszerre fizettem ki és a vissza igazolás szerint egyszerre küldték el. Tegnap álltam neki a javításnak, hát bakker full rákészültem ahogy kell, akkor látom hogy ez az lcd meg mi a pöcs. Nem defybe valo. Küldtek egy 4.2" inches lcd-t, nemtom milyen teloba valot mb525 defy feliratu dobozkában. Hát köszi, szétdurrant az agyam. Persze írtam egyből az angliában serényen dobozoló sárgáknak hogy hééé és most következik a futok a pénzem után című rész, és ha nem lesz más megoldás rendelek újra mert rá vagyok kényszerítve. De inkább adnék érte kicsivel többet csak lenne már itt meg lehetne kapni valahol, mert már rohadtul unom a 3ezer forintos samsung telomat amivel 3hete rohangálok és a hiváslistából élek :)

    szval a kérdésem még áll: kitől vehetnék lcd kijelzőt?

Új hozzászólás Aktív témák