Új hozzászólás Aktív témák

  • tarinitorpe

    csendes tag

    Üdv,
    Azzal kezdeném hogy elolvastam az első hsz-t meg rá is kerestem de nem találtam megoldást a problémámra (persze ettől simán lehet hogy volt már csak én nem találtam).
    A defy az első androidos telom ezért kicsit tapasztalatlan vok ezen a téren, de lelkes!
    Amit eddig csináltam a teloval: feltoltam rá a gyári 2.34.1-es romot majd rootoltam és arra a custom recovery segitségével egy frozen eclairt tettem rá. Szóval a telo rootolva van z4root progival. Tettem rá egy Milestone overclokot és egy setcpu-t illetve feltoltam még rá a titanium backupot hogy gyomlálhassak illetve a cpu-t kicsit energiagazdaságosabbra belőhessem! És itt jön a probléma mert a titanium backup is meg a setcpu is nemkért magának root jogot csak kiirták hogy nem kaptak, ezért nyilván nem is teszik a dolgukat. A kérdésem az lenne hogy ha nem kérdezi meg a program akkor hol tudok nekik root jogot adni mert a superuserben nem találtam ilyen részt! A válaszokat előre is köszönöm, és bocsi ha már volt ez a probléma de télleg nem találtam!
    üdv

Új hozzászólás Aktív témák