Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz DeFranco #142 üzenetére

    Értem én, hogy mire gondolsz, és az én mobilos pályafutásom során is voltak furcsaságok (Nokia N93 kamerájával voltak érdekes dolgok). Ugyanakkor a hardveresen nem véglegesen biztosan nem azt kell érteni, hogy pl. majd vékonyabb üveget tesznek az előlapra vagy hasonlók. Ráadásul megnyugtató volt, hogy bár oldalt rajta volt a felirat, hogy Motorola belső használatra meg Not for Sale (nem mintha amúgy eladtam volna :D ), viszont az IMEI szám nem 00-val kezdődött, márpedig az igazi "alpha, beta" állapotú cuccoknak ez az egyik tipikus ismertetőjegyük (volt a kezemben nem is egy ilyen, még tesztelésre is). És a használat közben tapasztaltak alapján inkább csak a szoftver volt még kicsit csiszolaltlan, de ebben is csak az a három hiba volt, amit említettem, semmi mással nem tudtam legalább egy fagyást kihozni.

    Pedig eleve felpakoltam rá rögtön 25-30 progit a Marketből, majd miután érdeklődtek a proci meg a 3D miatt, még további 10 rendszerinfós progit toltam fel (biztosra akartam menni :D ), aztán feldobtam az Angry Bird-öt, meg az Asphalt 5 HD-t, volt hogy zenét hallgattam, wifin neteztem és közben BT-n fájlt fogadtam vele és ezeket egyszerre, egyidőben, meg se kottyant neki. Belassulni se tudott, ahogy néztem, ha indulás után kilövünk minden szükségtelen taskot, akkor olyan 220 mega körül van a szabad RAM, de ezt olyan 80 megánál nem nagyon tudtam lejjebb vinni, ekkor meg már vagy 25 progi volt betöltve, böngésző, játék, market, e-mail. És csak ment és ment, magam se vártam volna ennyire jó teljesítményt tőle, de ha ez még kap egy 2.2-t, akkor már szinte túl gyors lesz. :)

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák